JAR tablety do umývačky riadu All in One (60ks) Yellow

Dostupnosť
Skladom
22,80 €
19,00 € bez DPH
Merná jednotka: balenie (bal)
Hneď pri 1 umývaní odstráni aj zaschnutú mastnotu, Obsahuje soľ a prostriedok na oplachovanie, Chráni sklo a striebro, Zachováva čistú a sviežu vôňu umývačky, Účinné umývanie s tekutými odmasťovacími látkami, Navrhnuté a testované pre používanie vo všetkých renomovaných umývačkách riadu.

Príprava a použitie: Kapsulu vložte do zásobníka umývacieho prostriedku a zásobník zatvorte. Kapsulu nerozbaľujte ani neprepichujte. Balenie po každom použití uzavrite. Zásobník po naplnení okamžite zatvorte. Jedna kapsula = jedno umytie. Špeciálna soľ kapsúl Jar Ultra účinkuje v mäkkej, strednej a tvrdej vode

 

Dodržiavanie predpisov

Spôsobuje vážne poškodenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Noste ochranné okuliare. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Vypite malé množstvo vody na zriedenie toho, čo ste požili.

 

Zloženie produktu

5-15% Neiónové Povrchovo Aktívne Látky, Bieliace Činidlá Na Báze Kyslíka, <5% Fosfonáty, Polykarboxyláty, Enzýmy, Parfumy, Citronellol, Limonene, Linalool.

Značka Jar
Množstvo v balení 1 BAL.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad dodávateľa HY577759 34