JAR tablety do umývačky riadu Platinum (72ks) Yellow

JAR | Čistiace prostriedky na riad | Kód: HY212573
Dostupnosť
Skladom
28,80 €
24,00 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)
Najlepšie zloženie Jari na odstraňovanie aj tých najodolnejších nečistôt na prvýkrát, Umyjú aj mastný filter v umývačke (na odstránenie vodného kameňa použite prostriedok na čistenie umývačky riadu), Funkcia soli a prostriedok na oplachovanie sú súčasťou zloženia kapsuly, Ochrana skla a striebra, V umývačke riadu udržujú vôňu čistoty a sviežosti, Pomáhajú predchádzať usadzovaniu mastnoty v odtoku a rozvodoch vody, na filtri a v rozstrekovacích ramenách, Navrhnuté a testované na použitie vo všetkých popredných umývačkách riadu, Pripravené na použitie, nerozbaľujú sa.

Príprava a použitie:
1 kapsula = 1 umytie. Kapsulu vložte do zásobníka umývacieho prostriedku a zásobník zatvorte. Pri manipulácii musíte mať suché ruky. Kapsulu nerozbaľujte ani neprepichujte. Balenie po každom použití opäť zatvorte.

 

Bezpečnostné informácie

Spôsobuje vážne poškodenie ocí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. PO ZASIAHNUTÍ OCÍ: Niekolko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstránte ich. Pokracujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMACNÉ CENTRUM/lekára. Noste ochranné okuliare. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Vypite malé množstvo vody na zriedenie toho, co ste požili. Obsahuje protease. Môže vyvolat alergickú reakciu. Obsahuje Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n.

 

Zloženie produktu

5-15% Neiónové Povrchovo Aktívne Látky, Bieliace Cinidlá Na Báze Kyslíka, <5% Fosfonáty, Polykarboxyláty, Enzýmy, Pparfumy, Citronellol, Limonene, Linalool

Značka Jar
Množstvo v balení 1 KS

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad dodávateľa HY212573 41